Nawigacja

Nauczyciele

rok szkolny 2017/2018

Hanna Niedziółka - Dyrektor Zespołu Szkół w Serokomli 


Paweł Frydrych - Wicedyrektor do spraw pedagogicznych oraz kształcenia i wychowania II i III etapu edukacyjnego 


Marzena Sala - Wicedyrektor do spraw wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej 


Religia

  1. Ks. Artur Petkowicz
  2. Danuta Drejka
  3. Barbara Bartczak

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

  1. Elżbieta Witek
  2. Aneta Kłoda
  3. Danuta Stępniak
  4. Barbara Jurkowska
Oddział rocznego przygotowania przedszkolnego

  1. Agnieszka Trwoga
  2. Justyna Tarkawian
Edukacja wczesnoszkolna

  1. Henryka Cybul
    
  2. Elżbieta Kaczan
    
  3. Danuta Stępniak
    
  4. Małgorzata Łączek
  5. Agnieszka Gałązka
  6. Anna Kalabarczyk - urlop zdrowotny

Język polski

  1. Halina Ociesa
  2. Marzena Sala
  3. Małgorzata Witek
  4. Barbara Pietruszka
  5. Małgorzata Wójcik
Język angielski

  1. Justyna Kociel
    
  2. Anna Krasnodębska 
  3. Magdalena Sokołowska 

Język rosyjski

  1. Ilona Zajglic
  2. Justyna Tarkawian
Historia

  1. Anna Boreczek
  2. Ilona Zajglic
  3. Lech Lutyński
Wiedza o społeczeństwie

  1. Robert Gruba
Plastyka

  1. Barbara Bartczak
Muzyka

  1. Barbara Bartczak
  2. Cezary Kusyk
Zajęcia artystyczne

  1. Barbara Bartczak
  2. Cezary Kusyk
Matematyka

  1. Marzena Kornatowska
  2. Anna Magnuszewska
  3. Paweł Frydrych
Fizyka

  1. Krystyna Mazurek
Przyroda

  1. Iwona Kociel
  2. Barbara Czajka
Biologia

  1. Iwona Kociel
  2. Cezary Kusyk
Geografia

  1. Barbara Czajka
Chemia

  1. Renata Cąkała
    
    
Zajecia techniczne, technika

  1. Elżbieta Stempniak

Informatyka, zajęcia komputerowe

  1. Hanna Niedziółka
  2. Paweł Frydrych
  3. Elżbieta Stempniak

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1. Robert Gruba

Wychowanie fizyczne

  1. Robert Gruba
  2. Krystyna Ociesa
  3. Iwona Kociel
  4. Małgorzata Wójcik

Wychowanie do życia w rodzinie

  1. Anna Boreczek

Biblioteka

  1. Małgorzata Witek
  2. Renata Cąkała

Wychowawcy świetlicy

  1. Elżbieta Kozarska
  2. Monika Suska
  3. Barbara Jurkowska
  4. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Pedagog

  1. Sylwia Jastrzębska

Psycholog

  1. Ilona Bigoraj

Logopeda

  1. Monika Suska
  2. Barbara Pietruszka

Zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

 

  1. Cezary Kusyk

 

Pomoc Psychologiczno - Pedagogoczna

  1. Elżbieta Stempniak
  2. Cezary Kusyk
  3. Ilona Bigoraj
  4. Sylwia Jastrzębska

 

Zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia

  1. Ilona Bigoraj

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania

  1. klasa 1 - Małgorzata Łączek, Agnieszka Gałązka
  2. klasa 4 - Marzena Sala, Małgorzata Witek
  3. klasa 7 - Cezary Kusyk

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Serokomli
    ul. Warszawska 28
    21 - 413 Serokomla
  • /25/ 755 45 09

Galeria zdjęć