Nawigacja

Nauczyciele

rok szkolny 2018/2019

Hanna Niedziółka - Dyrektor Zespołu Szkół w Serokomli 


Paweł Frydrych - Wicedyrektor do spraw pedagogicznych oraz kształcenia i wychowania II i III etapu edukacyjnego 


Marzena Sala - Wicedyrektor do spraw wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej 


Religia

  1. Ks. Artur Petkowicz
  2. Danuta Drejka
  3. Barbara Bartczak

 

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

  1. Elżbieta Witek
  2. Aneta Kłoda
  3. Barbara Jurkowska
  4. Anna Kalbarczyk
  5. Katarzyna Ociesa

 

Oddział rocznego przygotowania przedszkolnego

  1. Marzena Sala
  2. Danuta Stępniak
  3. Anna Kalabarczyk

 

Edukacja wczesnoszkolna

  1. Agnieszka Trwoga
  2. Marta Białek
  3. Małgorzata Łączek
  4. Agnieszka Gałązka
  5. Elżbieta Kaczan

Język polski

  1. Halina Ociesa
  2. Małgorzata Witek
  3. Barbara Pietruszka
  4. Małgorzata Wójcik

 

Język angielski

  1. Justyna Kociel
    
  2. Anna Krasnodębska 
  3. Magdalena Sokołowska 

Język rosyjski

  1. Ilona Zajglic
  2. Sylwia Parysek
  3. Justyna Tarkawian

 

Historia

  1. Anna Boreczek
  2. Ilona Zajglic
  3. Lech Lutyński

 

Wiedza o społeczeństwie

  1. Robert Gruba

 

Plastyka

  1. Barbara Bartczak

 

Muzyka

  1. Barbara Bartczak

 

Zajęcia artystyczne

  1. Barbara Bartczak

 

Matematyka

  1. Marzena Kornatowska
  2. Anna Magnuszewska
  3. Joanna Szczuchniak
  4. Paweł Frydrych

 

Fizyka

  1. Krystyna Mazurek
  2. Danuta Karpińska
  3. Marzena Kornatowska

 

Przyroda

  1. Iwona Kociel
  2. Cezary Kusyk

 

Biologia

  1. Iwona Kociel
  2. Cezary Kusyk

 

Geografia

  1. Barbara Czajka
  2. Cezary Kusyk

 

Chemia

  1. Renata Cąkała
    
    
Zajecia techniczne, technika

  1. Elżbieta Stempniak

Informatyka, zajęcia komputerowe

  1. Hanna Niedziółka
  2. Elżbieta Stempniak

 


Edukacja dla bezpieczeństwa

  1. Robert Gruba

Wychowanie fizyczne

  1. Robert Gruba
  2. Krystyna Ociesa
  3. Iwona Kociel
  4. Małgorzata Wójcik
  5. Lech Lutyński

Wychowanie do życia w rodzinie

  1. Anna Boreczek

Biblioteka

  1. Małgorzata Witek
  2. Renata Cąkała

Wychowawcy świetlicy

  1. Elżbieta Kozarska
  2. Anna Kalbarczyk
  3. Katarzyna Ociesa
  4. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Pedagog

  1. Sylwia Jastrzębska

Psycholog

  1. Ilona Bigoraj

Logopeda

  1. Monika Suska
  2. Barbara Pietruszka

Zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

 

  1. Cezary Kusyk

 

Pomoc Psychologiczno - Pedagogoczna

  1. Cezary Kusyk
  2. Ilona Bigoraj
  3. Sylwia Jastrzębska
  4. Katarzyn Bagun - nauczyciel wspomagający
  5. Rafał Jastrzębski - gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

 

Zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia

  1. Ilona Bigoraj

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Serokomli
    ul. Warszawska 28
    21 - 413 Serokomla
  • /25/ 755 45 09

Galeria zdjęć